Gerald

Gerald je málo rozšířené mužské jméno schválené v České republice pro zápis do matriky.

V České republice používá jméno 47 mužů (39x je užíváno jako samostatné osobní jméno; u víceslovných jmen se Gerald vyskytuje 1x jako první a 7x jako druhé jméno).

Gerald jako příjmení:

Příjmení Gerald se v České republice vyskytuje 1 krát. Ovšem Gerald se u nás mnohem častěji užívá jako osobní jméno, a proto je možné, že uvedení jména Gerald jako příjmení je chybou ve statistice.

Jmeniny v kalendářích:

5. dubna  
19. dubna  
20. dubna  
23. dubna  
1. října  
6. října  
13. října          
5. listopadu    
5. prosince              
7. prosince  

Podobná osobní jména:

Geertruda Geertrudis Geertruida Georg Georga George Georges Georgetta Georgette Georgi Georgia Georgianna Georgij Georgije Georgina Georgína Georgine Georgios Georgius Geralda Geralde Géralde Geraldina Geraldine Géraldine Geraldo Geraldus Gerallt Geralt Geram Gerard Gérard Gerarda Gerardina Gerardo Gerardus Gerasim Geraszim Géraud Gerd Gerda Gergana Gergely Gergina Gerhard Gerharda Gerharde Gerhardina Gerhardine Gerhart Gerlach Gerlind Gerlinda Gerlinde Germaine German Germana Germiona Gernot Gerold Geronimo Gerret Gerry Gershom Gershon Gerson Gert Gerta Gertie Gertraud Gertraude Gertrud Gertrúd Gertruda Gertrúda Gertrude Gervacio Gerwald

zpět na úvodní stranu

vytištěno dne 08.12.2019 00:51 z www.kalendar.eu