Aldo

Aldo je málo rozšířené mužské jméno s bezproblémovým zápisem do matriky.

V České republice používá jméno 27 mužů (17x je užíváno jako samostatné osobní jméno; u víceslovných jmen se Aldo vyskytuje 1x jako první a 9x jako druhé jméno).

Aldo jako příjmení:

Příjmení Aldo se v České republice vyskytuje 1 krát. Ovšem Aldo se u nás mnohem častěji užívá jako osobní jméno, a proto je možné, že uvedení jména Aldo jako příjmení je chybou ve statistice. Přechýlená podoba příjmení je Aldová.

Jmeniny v kalendářích:

7. ledna  
10. ledna    
11. ledna  
11. října  
21. listopadu    

Podobná osobní jména:

Aladár Alain Alan Alana Alba Alban Albena Albert Alberta Albertina Alberto Albin Albín Albina Albína Albrecht Alec Alejandra Alejandro Alekos Aleksander Aleksandr Aleksandra Aleksej Alen Alena Alessandra Alessandro Alessia Alessio Aleš Aleša Aleška Alex Alexa Alexander Alexandr Alexandra Alexandre Alexandros Alexej Alexia Alexie Alexis Alexius Alfons Alfonso Alfonz Alfred Alfréd Alfreda Alfréda Alfredo Alica Alice Alicia Alicja Alida Alina Aline Alisa Alisha Alison Alla Allan Allegra Allen Allison Ally Alma Alois Aloisia Aloisie Alojz Alojzia Alonso Alva Alvin Alvina Alyssa Alžbeta Alžběta Arnaldo Arnoldo Giraldo Leopoldo Osvaldo Reynaldo Rinaldo Romualdo Ronaldo Teobaldo

zpět na úvodní stranu

vytištěno dne 19.11.2019 04:53 z www.kalendar.eu