Alma

Alma je běžně užívané ženské jméno s bezproblémovým zápisem do matriky.

V České republice toto osobní jméno užívá 153 žen (123x je užíváno jako samostatné osobní jméno; u víceslovných jmen se Alma vyskytuje 20x jako první a 10x jako druhé jméno).

Alma jako příjmení:

Příjmení Alma se v České republice vyskytuje 1 krát. Ovšem Alma se u nás mnohem častěji užívá jako osobní jméno, a proto je možné, že uvedení jména Alma jako příjmení je chybou ve statistice. Přechýlená podoba příjmení je Alm.

Jmeniny v kalendářích:

12. února  
20. února  
25. února  
30. března  
23. května  
28. května    
2. července    
10. července  
21. července  
8. září    

Podobná osobní jména:

Aladár Alain Alan Alana Alba Alban Albena Albert Alberta Albertina Alberto Albin Albín Albina Albína Albrecht Aldo Alec Alejandra Alejandro Alekos Aleksander Aleksandr Aleksandra Aleksej Aleksi Alen Alena Alessandra Alessandro Alessia Alessio Aleš Aleša Aleška Alex Alexa Alexander Alexandr Alexandra Alexandre Alexandros Alexej Alexia Alexie Alexis Alexius Alfons Alfonso Alfonz Alfred Alfréd Alfreda Alfréda Alfredo Alica Alice Alicia Alicja Alida Alina Aline Alisa Alisha Alison Alla Allan Allegra Allen Allison Ally Alois Aloisia Aloisie Alojz Alojzia Alonso Alva Alvin Alvina Alyssa Alžbeta Alžběta Anselma Anzelma Dalma Elma Helma Hjalmar Kálmán Salma Selma Telma Thelma Vilma Wilma Zelma

zpět na úvodní stranu

vytištěno dne 19.11.2019 04:54 z www.kalendar.eu