Delia

Delia je sporadicky se vyskytující ženské jméno s bezproblémovým zápisem do matriky.

V České republice toto osobní jméno užívá 12 žen (9x je užíváno jako samostatné osobní jméno; u víceslovných jmen se Delia vyskytuje 2x jako první a 1x jako druhé jméno).

Delia jako příjmení:

Příjmení Delia se v České republice vyskytuje 1 krát. Ovšem Delia se u nás mnohem častěji užívá jako osobní jméno, a proto je možné, že uvedení jména Delia jako příjmení je chybou ve statistice. Přechýlená podoba příjmení je Deliová.

Delia jako domácké jméno:

Delia je u nás nebo v zahraničí domáckou variantou pro několik desítek mužských i ženských jmen.

Jmeniny v kalendářích:

18. října  
22. října  
8. listopadu  

Podobná osobní jména:

Adela Adéla Adelaida Adelaide Adelajda Adella Anděla Angela Běla Cordelia Debora Deborah Déborah Debra Declan Dee Deidre Dejan Delfin Delfín Delfina Delfino Delie Delphina Delphine Demeter Demetria Demetrio Demetrius Demi Demjan Dénes Deniel Denis Denisa Denise Dennis Denny Denzel Děpold Derek Derica Derik Derika Derrick Desana Deshawn Desideria Desiderio Desiderius Désiré Désirée Desmond Despina Destiny Detlef Detlev Dětmar Detrich Dětřich Devin Dewayne Dexter Dezider Dezidera Dezyderia Dezydery Ela Ella Etela Fidelia Fidélia Gisela Gizela Isabela Isabella Izabela Kordelia Marcela Michaela Nela Nella Pamela Stela Stella Vendela

zpět na úvodní stranu

vytištěno dne 16.10.2019 15:01 z www.kalendar.eu