Háta

Háta je málo rozšířené ženské jméno s bezproblémovým zápisem do matriky.

V České republice toto osobní jméno užívá 34 žen (28x je užíváno jako samostatné osobní jméno; u víceslovných jmen se Háta vyskytuje 3x jako první a 3x jako druhé jméno).

Háta jako příjmení:

Příjmení Háta se v České republice vyskytuje 1 krát. Ovšem Háta se u nás mnohem častěji užívá jako osobní jméno, a proto je možné, že uvedení jména Háta jako příjmení je chybou ve statistice. Přechýlená podoba příjmení je Hátová.

Háta jako domácké jméno:

Háta je domáckou variantou pro 1 ženské osobní jméno.

Jmeniny v kalendářích:

14. října    

Podobná osobní jména:

Agata Agáta Agatha Amata Amáta Beata Beáta Donata Donáta Habib Hadrian Hadriana Hagar Haide Haidi Haidrun Hailey Hajnalka Hakon Halina Halka Halyna Hamilton Hana Hank Hanka Hanna Hannah Hanne Hannele Hannelore Hannes Hanno Hans Hanuš Harald Harasym Hardi Hardy Hari Haris Harley Harold Harriet Harris Harrison Harro Harry Hartmut Harvey Haštal Havel Havla Hayley Heather Heaven Hiacynt Honorata Hroznata Chadwick Chandler Chanel Chanelle Chantal Charalambos Charis Charissa Charita Charity Charlene Charles Charlie Charlota Charlotta Charlotte Chase Chaya Chiara Katia Liberata Matea Mattea Mattia Mnata Renata Renáta Zlata

zpět na úvodní stranu

vytištěno dne 22.11.2019 04:39 z www.kalendar.eu