Jack

Jack je běžně užívané mužské jméno s bezproblémovým zápisem do matriky.

V České republice používá jméno 108 mužů (32x je užíváno jako samostatné osobní jméno; u víceslovných jmen se Jack vyskytuje 47x jako první a 29x jako druhé jméno).

Jack jako příjmení:

Příjmení Jack se v České republice vyskytuje 1 krát. Ovšem Jack se u nás mnohem častěji užívá jako osobní jméno, a proto je možné, že uvedení jména Jack jako příjmení je chybou ve statistice. Přechýlená podoba příjmení je Jacková.

Jack jako domácké jméno:

Jack je u nás nebo v zahraničí domáckou variantou pro několik desítek mužských i ženských jmen.

Jmeniny v kalendářích:

12. ledna  
24. června  
25. července    

Podobná osobní jména:

Ioan Ioana Ioanna Ioannis Jace Jacek Jacinto Jackie Jackson Jacob Jacobo Jacobus Jacqueline Jacquelyn Jacques Jada Jade Jadon Jadrana Jadranka Jadviga Jadvyga Jadwiga Jadyn Jael Jáchym Jaime Jaimie Jakab Jake Jakob Jakov Jakub Jakubka James Jamie Jan Ján Jana Jane Janek Janelle Janet Janetta Janette Janice Janika Janina Janine Janis Janita Janka Janne Jannik Jannike János Janus Janusz Jara Jarema Jari Jarmil Jarmila Jarolím Jarolíma Jaromil Jaromila Jaromir Jaromír Jaromíra Jaroslav Jaroslava Jarosław Jaruše Jasmin Jasmína Jasmine Jasna Jason Jasoň Jasper Javier Jay Jayden Jayme Jayne Jayson Jazmína Jean Jeanette Jeanne Jeannette Jeannine Yana Yanna Yannis Yasemin Yasmin Yasmine Zack

zpět na úvodní stranu

vytištěno dne 15.10.2019 14:28 z www.kalendar.eu