Luis

Luis je běžně užívané mužské jméno s bezproblémovým zápisem do matriky.

V České republice používá jméno 126 mužů (35x je užíváno jako samostatné osobní jméno; u víceslovných jmen se Luis vyskytuje 34x jako první a 57x jako druhé jméno).

Luis jako příjmení:

Příjmení Luis se v České republice vyskytuje 1 krát. Ovšem Luis se u nás mnohem častěji užívá jako osobní jméno, a proto je možné, že uvedení jména Luis jako příjmení je chybou ve statistice.

Jmeniny v kalendářích:

4. ledna  
15. března  
21. června  
9. července  
19. srpna  

Podobná osobní jména:

Liucija Louis Luana Luba Luběna Ľubica Lubomil Lubomila Lubomir Lubomír Ľubomír Lubomira Lubomíra Ľubomíra Lubor Ľubor Luboslav Ľuboslav Luboslava Ľuboslava Luboš Luc Luca Lucas Lucia Lucía Lucian Lucián Luciána Luciano Lucianus Lucie Lucien Lucija Lucijan Lucille Lucina Lucinda Lucine Lucio Lucius Lucjan Lucky Lucrecia Lucy Lucyna Luděk Ludiše Ludivoj Luďka Ludmila Ludmiła Ľudmila Ludmilla Ludomir Ludomír Ľudomír Ludomira Ludomíra Ludoslav Ludoslava Ľudovít Ľudovíta Ludvig Ludvík Ludvika Ludvíka Ludwig Ludwik Ludwika Luigi Luisa Luise Luitpold Luiza Lujza Luka Lukács Lukas Lukáš Luke Lukij Lukija Lukina Lukjan Lukrécia Lukrécie Lukrecius Lumír Lumíra Luna Lupe Lupita Luther Lutobor Lutz Luzia Marquis

zpět na úvodní stranu

vytištěno dne 18.08.2019 20:24 z www.kalendar.eu