Markos

Jméno Markos není v České republice schváleno pro zápis do matriky, přestože se toto mužské jméno v České republice běžně vyskytuje.

V České republice používá jméno 29 mužů (25x je užíváno jako samostatné osobní jméno; u víceslovných jmen se Markos vyskytuje 3x jako první a 1x jako druhé jméno).

Markos jako příjmení:

Příjmení Markos se v České republice vyskytuje 2 krát. Markos se u nás častěji užívá jako osobní jméno. Přechýlená podoba příjmení je Markosová.

Jmeniny v kalendářích:

25. dubna    

Podobná osobní jména:

Mara Marc Marcel Marcela Marcelina Marcelína Marcella Marcello Marcelo Marcia Marcin Marco Marcos Marcus Marek Margaret Margareta Margaréta Margarete Margaretha Margarita Margherita Margit Margita Margot Mari Maria María Mária Mariah Mariam Marian Marián Mariana Marianna Marianne Maribel Marica Marie Mariela Mariella Marieta Marietta Marija Marijan Marika Marilyn Marin Marina Marína Marino Mario Mário Mariola Marion Marisa Marita Marius Mariusz Mariya Marja Mark Markéta Marko Markus Marleen Marlena Marlene Marley Marlon Maroš Marta Márta Marten Martha Martin Martina Martino Marty Maruše Marvin Mary Maryla Maryna

zpět na úvodní stranu

vytištěno dne 22.09.2019 23:13 z www.kalendar.eu