Martín

Mužské jméno Martín není v České republice schváleno pro zápis do matriky, přestože se jedná o jméno, které se v České republice vyskytuje.

V České republice používá jméno 10 mužů (7x je užíváno jako samostatné osobní jméno; u víceslovných jmen se Martín vyskytuje 1x jako první a 2x jako druhé jméno).

Martín jako příjmení:

Příjmení Martín se v České republice vyskytuje 1 krát. Ovšem Martín se u nás mnohem častěji užívá jako osobní jméno, a proto je možné, že uvedení jména Martín jako příjmení je chybou ve statistice.

Jmeniny v kalendářích:

13. dubna  
11. listopadu  

Podobná osobní jména:

Mara Marc Marcel Marcela Marcelina Marcelína Marcella Marcello Marcelo Marcia Marcin Marco Marcos Marcus Marek Margaret Margareta Margaréta Margarete Margaretha Margarita Margherita Margit Margita Margot Marguerite Mari Maria María Mária Mariah Mariam Marian Marián Mariana Marianna Marianne Mariano Maribel Marica Marie Mariela Mariella Marieta Marietta Marija Marijan Marika Marilyn Marin Marina Marína Marino Mario Mário Mariola Marion Marisa Marita Marius Mariusz Mariya Marja Mark Markéta Marko Markus Marleen Marlena Marlene Marley Marlon Maroš Marta Márta Marten Martha Martin Martina Martine Martinian Martinián Martiniano Martino Martins Marty Martyn Martyna Martynas Maruše Marvin Mary Maryla Maryna

zpět na úvodní stranu

vytištěno dne 24.09.2019 11:35 z www.kalendar.eu