Martin

Martin je velmi oblíbené mužské jméno s bezproblémovým zápisem do matriky.

Martin je 6. nejoblíbenější mužské jméno v České republice. V České republice používá jméno 189510 mužů (188380x je užíváno jako samostatné osobní jméno; u víceslovných jmen se Martin vyskytuje 612x jako první a 518x jako druhé jméno).

Martin jako příjmení:

Příjmení Martin se v České republice vyskytuje 400 krát a jedná se o 1635. nejčastější příjmení. Martin se u nás častěji užívá jako osobní jméno. Přechýlená podoba příjmení je Martinová.

Martin jako domácké jméno:

Martin je domáckou variantou pro 1 ženské osobní jméno.

Jmeniny v kalendářích:

15. ledna    
1. března  
6. dubna  
13. dubna        
27. dubna  
10. července  
24. srpna  
26. srpna  
5. října  
25. října  
3. listopadu      
10. listopadu      
11. listopadu                              
31. prosince  

Podobná osobní jména:

Mara Marc Marcel Marcela Marcelina Marcelína Marcell Marcella Marcello Marcelo Marcia Marcin Marco Marcos Marcus Marek Margaret Margareta Margaréta Margarete Margaretha Margarethe Margarita Margherita Margit Margita Margitta Margot Margrethe Marguerite Mari Maria María Mária Mariah Mariam Marian Marián Mariana Marianna Marianne Mariano Maribel Marica Marie Mariela Mariella Marieta Marietta Marija Marijan Marika Marilyn Marin Marina Marína Marino Mario Mário Mariola Marion Maris Marisa Marit Marita Marius Mariusz Mariya Marja Mark Markéta Marko Markus Marleen Marlena Marlene Marley Marlon Maron Maroš Marta Márta Marten Martha Martina Martine Martinian Martinián Martiniano Martino Martins Marty Martyn Martyna Martynas Maruše Marvin Mary Maryla Maryna

zpět na úvodní stranu

vytištěno dne 22.11.2019 14:59 z www.kalendar.eu