Shaun

Mužské jméno Shaun není v České republice schváleno pro zápis do matriky, přestože se jedná o jméno, které se v České republice vyskytuje.

V České republice používá jméno 10 mužů (5x je užíváno jako samostatné osobní jméno; u víceslovných jmen se Shaun vyskytuje 2x jako první a 3x jako druhé jméno). Trendové jméno Shaun se v České republice začalo vyskytovat od roku 2002.

Jmeniny v kalendářích:

23. června  
25. června  

Podobná osobní jména:

Saba Sabin Sabina Sabína Sabine Sabrina Sadie Saga Sage Saima Saimi Sajmon Sally Saloma Salome Salomé Salomea Salomeja Salomena Salomo Salomon Salvador Salvator Salvátor Salvatore Sam Samael Samanta Samantha Samara Sammy Sámo Sampson Samson Samuel Sámuel Samuela Samuil Samy Sander Sándor Sandra Sandrine Sandro Sandy Sanela Sanja Santiago Santino Santo Sara Sára Sarah Sarai Sarina Sarolta Saron Sarra Sasha Sascha Saskia Saskie Saša Saturnil Saturnin Saul Sava Sáva Savana Savanna Savannah Savelij Savina Savva Saxona Sean Shaina Shana Shane Shania Shanice Shannon Shari Sharon Shawn Shay Shayne Shea Szabina Szaniszló Szarlota Šalamoun Šanel Šantal Šárka Šarlota Šavel

zpět na úvodní stranu

vytištěno dne 14.10.2019 23:49 z www.kalendar.eu