Tim

Tim je běžně užívané mužské jméno s bezproblémovým zápisem do matriky.

V České republice používá jméno 220 mužů (180x je užíváno jako samostatné osobní jméno; u víceslovných jmen se Tim vyskytuje 27x jako první a 13x jako druhé jméno).

Tim jako příjmení:

Příjmení Tim se v České republice vyskytuje 1 krát. Ovšem Tim se u nás mnohem častěji užívá jako osobní jméno, a proto je možné, že uvedení jména Tim jako příjmení je chybou ve statistice. Přechýlená podoba příjmení je Timová.

Tim jako domácké jméno:

Tim je domáckou variantou pro 14 mužských a 2 ženská osobní jména.

Jmeniny v kalendářích:

24. ledna      
26. ledna  
22. února  

Podobná osobní jména:

Achim Akim Ctimír Efraim Ephraim Erazim Fatima Fátima Hieronym Hostimil Hostimír Chotimír Ibrahim Jáchym Jarolím Jefim Jeronym Jim Joachim Joakim Kim Maksim Maksym Maxim Radim Serafim Thierry Tiber Tibor Tibora Tiborc Tiburtius Tifany Tiffany Tigrij Tihamér Tihomir Tichomil Tichomír Tichon Tilda Timea Tímea Timmo Timmy Timo Timofej Timon Timona Timót Timotea Timotej Timoteo Timoteus Timothé Timotheos Timotheus Timothy Timur Tina Tino Tiril Tirza Tit Tito Titus Títus Titusz Tivadar Tivurtij Tyberiusz Tyburcjusz Tyburcy Tycho Tychon Tyler Tylor Tymon Tymoteusz Tyra Tyron Tyrone Tytus Vadim Vlastimil Vlastimila Vlastimír Vlastimíra

zpět na úvodní stranu

vytištěno dne 15.11.2019 14:54 z www.kalendar.eu